SIKÇA SORULAR SORULAR

Neden İFOCUS TEKNOLOJİ?

Türkiye’de ilk defa Müfredatlı Robotik Eğitim veren İFOCUS Teknoloji ekibi; katıldıkları ulusal uluslararası yarışmalarda dereceler aldılar. Kurslarda eğitim alan öğrenciler; yapılan çeşitli etkinliklerle teknoloji ve bilime olan ilgileri artarken, mesleğinde uzman kişilerin katılımlarıyla da geleceğe daha emin adımlarla yürüyorlar. Eğitimlerimiz nezih,güvenlikli ve üst düzey robotlar vb ekipmanların bulunduğu mekanlarda verilmektedir.

Eğitimleriniz nerede gerçekleştiriliyor?

Eğitimler okullarda veya çeşitli kurumlarda kurulan atölyelerde verilip, projelerin koordinesi İstanbul İli Şişli-Mecidiyeköy’de Büyükdere Cad. No:87 Kat:9 ‘da  gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Eğitim nedir?

İFOCUS  ekibi olarak; Türkiye geneli tüm şehirlerde, Müfredatlı Maker ve STEM Tabanlı Robotik Eğitim, 3D Üretim Laboratuvarı ve Arduino tasarım sınıflarını anasınıfından itibaren her kademe okullarda ve çeşitli kurumlarda kuruyor, geleceğin mucitlerinin yetişmesini sağlıyoruz.

Eğitmen Eğitimi nedir?

Geleceğin mucitlerinin bilim dünyasına aşina olmaları ve gelişen dünyaya ayak uydurmaları için eğitim kurumlarında Robotik dersi vermek, proje üretmek, robotik kulübü kurmak ve mesleki öz yeterliklerini geliştirmek isteyen tüm öğretmenlere, üniversite öğrencilerine ve tüm ilgi duyan eğitimcilere; İFOCUS Teknoloji ekibi olarak Robotik Eğitmen Eğitimi programı sunuyoruz.

Sertifika verilecek mi?

Atölye kurduğumuz okullarda veya vb kurumlarda eğitmen eğitimi alan öğretmenlere MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Neden Kodlama Eğitimi?

Modern dünyanın en etkili bilim alanlarından biri olan Robotik Eğitim; öğrencilerin teknik-tasarım yapmaya istekli olma, fen bilimlerinin mantığını kavrama, ekip çalışması ve liderlik becerileri kazanma, teknoloji üretimi alanında özgüven kazanma, yenilikçilik anlayışı kazanma gibi değere ulaşmasını sağlar.

iFOCUS TEKNOLOJİ A.Ş

Büyükdere Cad. Polat Holding No:87 Kat:9

Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul

Tel: 0850 305 70 00

 

 

HER ZAMAN YANI BAŞINIZDAYIZ