Yazılım Atölyesi

 

Teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda milyonlarca insanın kullandığı mobil cihazlardan en çok kullanılan işletim sistemi olan Android için yazılımlar üretmek isteyenlere, bilişim sektöründe görev almak isteyen öğrencilere veya bilgi teknolojileri sektöründe çalışan ve kendisini geliştirmek isteyenlere yönelik hazırladığımız bu eğitim programımız ile Android yazılımcısı olmak istemez misiniz?

Bu eğitim ile akıllı telefon ve tablet piyasasındaki liderliğini koruyan ve her geçen gün hızla gelişimini sürdüren Android işletim sistemi üzerinde çok kolay ve hızlı bir şekilde uygulama geliştirebilecek bilgi birikimine sahip olmanızı hedeflemekteyiz.

“Bir dilde yaz her yerde kullan” mantığı üzerine kurulan Java programa eğitimi sonunda hayallerinizdeki programları yazabilir, güncel Android bileşenlerini farklı projeler içinde birbirine entegre edip, yazdığınız uygulamayı iş ve teknoloji dünyasında sıkça kullanılan üçüncü parti yazılımlarının da desteğiyle Google Play Store’da yayınlanacak hale getirebilme becerisini de kazanabilirsiniz.

Uzman eğitmenlerimiz tarafından tüm konular ayrıntılı olarak anlatılacak, en uygun mobil uygulama geliştirme teknikleri ve tasarım kalıplarıyla yapılacak örnek uygulamalar ile öğrenilen bilgiler; günlük hayatımızı kolaylaştırmaya veya insanlara en güzel hizmetlerin ulaşmasına vesile olacaktır. Eğitim sonunda Android platformu üzerinde çalışan cihazlar için her türlü uygulama geliştirme becerisine ve deneyimine sahip olacaksınız.

Java ile Android Programlama eğitimi ile;

  • Mobil uygulama ve geliştirme konusunda danışman olabilirsiniz.
  • Mobil uygulama geliştirme hizmeti veren kendi firmanızı kurabilirsiniz.
  • Firmaların mobil uygulama geliştirme departmanlarında çalışabilirsiniz.
  • Bilişim sektöründe tüm orta ve büyük işletmelerde danışmanlık yapabilirsiniz.
  • Kendinize özgün uygulamalar yayınlayıp, reklam ve uygulama market gelirleri ile serbest yazılımcı olabilirsiniz, uygulamalarınızı pazarlayabilirsiniz.

Yazılım Uzmanı, Proje Yöneticisi, Yazılım Geliştirici, Yazılım Uzmanı, Java Developer, Yazılım Destek Uzmanı, Test Uzmanı, Web Yazılım Geliştirici, Mobil Yazılım Geliştirici, Yazılım Mimarı, Mobil Uygulama Geliştirici, Teknik Danışman veya Bilgi İşlem Yöneticisi gibi ünvanlara sahip olup, kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Aldığınız sertifika ile yurtdışı veya yurtiçinde yeni iş imkanlarına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Eğitim Süresi: Haftada 3 saat.  3 ay Java Programlama  + 3 ay Android Eğitimi olup, toplam eğitim süresi 6 aydır    (Eğitimler haftada 3 saat olup, erken sürede bitirme isteği olan kişiler haftada 6 saat eğitim alabilir, tüm eğitimleri 3 ayda tamamlayabilirler)

Eğitimler; okullarda veya çeşitli kurumlarda kurduğumuz atölyelerde eğitim alan öğrenciler içindir.

Eğitimlerimiz sonunda sertifika verilmektedir.

Eğitimler, İFOCUS uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir.

 

 

iFOCUS TEKNOLOJİ A.Ş

Büyükdere Cad. Polat Holding No:87 Kat:9

Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul

Tel: 0850 305 70 00

 

 

HER ZAMAN YANI BAŞINIZDAYIZ